Злив_нафтопродуктів-ЕСТЕУ

Публичный канал / Битумные технологии

Поделиться в социальных сетях

Поделиться Ссылкой

Используйте постоянную связь для обмена в социальных медиа

Поделиться с другом

Пожалуйста Логин послать это presentation по электронной почте!

Встроить в свой сайт

Выберите страницу, чтобы начать с

Оставить комментарий с адресом электронной почты (подтверждение электронной почты требуется для того, чтобы опубликовать комментарий на сайте) или пожалуйста Логин опубликовать комментарий

5. СПОСОБИ ЗЛИВУ НАФТОПРОДУКТІВ • Автоматизована установка УРВР призначена для розігріву і нижнього зливу важких нафтопродуктів із залізничних цистерн. УРВР включає всі необхідні складові для виконання автоматизованого зливу. • Установка складається з модуля розігріву і зливу, модуля електроживлення і управління, зливного приладу УСН з гідромонітором.

10. СПОСОБИ ЗЛИВУ НАФТОПРОДУКТІВ Процес розігріву і зливу продукту відбувається наступним чином: В зливному колекторі знаходиться стартовий запас продукту. Після включення насосу продукт надходить в теплообмінник, нагрівається і по напірному циркуляційному колектору надходить в гідромонітори нижніх зливних приладів (одночасно до всіх приладів в групі). Під дією тиску ланки телескопічного гідромонітора розсуваються і соплова головка входить всередину котла цистерни. Струмені гарячого продукту подаються з сопел під тиском в цистерну і інтенсивно розмивають перемішуючись з холодним продуктом. Розігрітий продукт з цистерни по трубі зливного приладу надходить в зливний колектор, і далі, через сітчастий фільтр насосного агрегату через теплообмінник назад в цистерну. При досягненні продуктом необхідної заданої температури система перемикається на відкачку в резервуарний парк. При всіх способах в якості теплоносія може бути використаний пар або термальне масло. .

3. З ОВНІШНІ ФАКТОРИ, ЯКІ ВПЛИВАЮТЬ НА ПРОДУКТИВНІСТЬ ЗЛИВУ НАФТОПРОДУКТІВ Оперативність роботи персоналу підприємства Обрана технологія розігріву і зливу Оперативність роботи служб залізниці Пора року і температура навколишнього середовища Початкова температура нафтопродукту Сорт і в'язкість нафтопродукту

2. ВСТУП Транспортування високов'язких продуктів, таких як бітум, мазут і т.і. пов'язане із значними витратами часу і коштів. Такі витрати є наслідком затримок при транспортуванні від НПЗ до пункту зливу і, як правило, необхідності попереднього розігріву продукту в цистерні перед вивантаженням. Для зниження енерговитрат, вирішення питань по екології та забезпеченн ю якості бітуму (в'язкого нафтопродукту) при розвантаженні залізничних цистерн компанія ЕСТЕУ пропонує автоматизований комплекс для розігріву і нижнього зливу в'язких нафтопродуктів - УРВР.

4. СПОСОБИ ЗЛИВУ НАФТОПРОДУКТІВ Індивідуальний розігрів і злив (по одному вагону - цистерні) для особливо в'язких нафтопродуктів (бітум, гудрон, високов'язкі мазути)

6. СПОСОБИ ЗЛИВУ НАФТОПРОДУКТІВ Модуль розігріву і зливу включає кожухотрубний теплообмінник, витратну ємність, насосний агрегат, трубопроводи та запірну арматуру, КВП і датчики автоматики. Всі агрегати змонтовані на рамі модуля. Вага модуля становить - 3 530 кг. Модуль електроживлення і управління включає : частотний регулятор, пульт управління, автомати електроприводів засувок, шафа автоматики. Система автоматики установки розігріву і зливу дозволяє управляти процесом розігріву і повністю його контролювати, робить управління зручним і ергономічним. Установка повністю автоматизована, система автоматики здійснює стеження за тиском (розрідженням) і температурою нафтопродукту на вході в насос і на виході з теплообмінника, при необхідності збільшуючи або зменшуючи подачу теплоносія і регулюючи обороти електродвигуна насоса за рівнем нафтопродукту в витратній ємності, при необхідності відключаючи насос , щоб уникнути «сухого ходу».

8. СПОСОБИ ЗЛИВУ НАФТОПРОДУКТІВ Груповий розігрів і злив (по 3 - 8 вагонів - цистерни) для мазутів, масел , важкої нафти та інших в'язких нафтопродуктів

9. СПОСОБИ ЗЛИВУ НАФТОПРОДУКТІВ Для попереднього розігріву залізничних цистерн застосовується спосіб циркуляційного струменевого розігріву. Ділянка розігріву і зливу забезпечує розігрів і злив по 3 - 8 вагонів - цистерни з кожного путі естакади.

7. СПОСОБИ ЗЛИВУ НАФТОПРОДУКТІВ Особливостями установки розігріву і зливу нафтопродуктів УРВР є: - діфференційний розігрів і злив на кожному посту зливу окремо, що забезпечує високу ефективність роботи комплексу; - застосування частотного приводу насоса дозволяє вести процес з найбільшою продуктивністю і економічністю; - захист від переливу і протікання продукту; - 100% слив з цистерни, включаючи навіть багаторічні накопичення нафтопродукту в цистернах; - можливість використання в якості теплоносія термальне масло або пар.

11. ДЯКУЄМО ЗА УВАГУ ! ТОВ «ЕСТЕУ» вул. В.Хвойки , 15/15/6 літ А, м. Київ , Україна, 04080, Тел . +38 044 221 99 21 Тел . +38 067 505 46 45 Е - mail: esteullc @gmail.com www.esteu.com.ua V.Khvoyky Str. 15/15/6, Kyiv, Ukraine, 04080 tel. +38 044 221 99 21 mob. +38 067 505 46 45 Е - mail: esteullc @gmail.com www.esteu.com.ua

1. Установка для розігріву і швидкого зливу в'язких нафтопродуктів із залізничних цистерн Застосування • злив із залізничних цистерн бітума ; мазута ; нафти і т.і.

Виды

 • 3272 Всего просмотров
 • 2699 Вебсайт просмотры
 • 573 Втроенные просмотры

Действия

 • 0 Социальные закладки
 • 0 Лайки
 • 0 Дизлайки
 • 0 Комментарии

Поделиться счетчик

 • 0 Facebook
 • 0 Twitter
 • 0 LinkedIn
 • 0 Google+

Встроить 4

 • 32 www.esteu.com.ua
 • 9 esteu.garazd.biz
 • 2 178.20.159.46
 • 3 178.20.159.46:8069